• 2a w Multicentrum

• 12.12.2022 11:15
        • Klasa 2a dwa razy wzięła udział w cyklu warsztatów w Multicentrum. Mieliśmy okazję konstruować z klocków K-nex oraz poznać edukacyjne wykorzystanie komputera z Misiem Bo. Bardzo dużą frajdę sprawiła nam przejażdżka autobusem:).

• Wycieczki klas 2a i 2b do Stacji Muzeum i Smart Kids Planet

• 12.12.2022 10:01
        • Klasy 2a i 2b odwiedziły ostatnio aż dwa ciekawe miejsca. Dokładnie w Andrzejki byliśmy w Stacji Muzeum poznać jak kolej rozwijała się przez wieki. A z okazji Mikołajków odwiedziliśmy nowe miejsce Smart Kids Planet, gdzie w trakcie "mądrej" zabawy w sali zabaw spotkaliśmy Mikołaja, na którego czekaliśmy cały rok.
        • Wyjście do biblioteki klasy 3a

• 15.11.2022 13:14
        • W dniu 9 listopada uczniowie klasy 3a wybrali się na lekcję biblioteczną do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr IV przy ulicy Antalla 5 w Warszawie. Dzieci zapoznały się z funkcjonowaniem i zasadami korzystania z biblioteki. Uważnie wysłuchały na czym polega praca bibliotekarza, co oferuje biblioteka, a także mogły popróbować sił samodzielnie wyszukując książki w katalogu internetowym i na półce.

• Wycieczka klasy 3a do Urzędu

• 19.10.2022 16:16
        • Uczniowie z klasy 3a odwiedzili Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. Trzecioklasiści mogli zajrzeć do miejsc, których zwykli petenci nie odwiedzają... Celem wycieczki było poznanie funkcjonowania urzędu i jego roli w życiu mieszkańców dzielnicy.
        • Dzień Chłopaka w klasie 1a

• 13.10.2022 08:35
        • 30 września 2022 r. chłopcy obchodzili swoje święto - Dzień Chłopaka. W klasie 1a obchody minęły w bardzo sympatycznej i miłej atmosferze. Chłopcy otrzymali kilka ciekawych zadań do wykonania. Poradzili sobie z nimi doskonale. W nagrodę otrzymali prezenty i medale od koleżanek.