• 2a na Zamku Królewskim w Warszawie

• 02.10.2018 08:47
        • 29 września Roku Pańskiego 2018 klasa 2 a została zaproszona do Zamku Królewskiego w Warszawie na audiencje u Króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.
        • Zajęcia z Wychowania komunikacyjnego

• 19.03.2018 11:53
        • 15 marca 2018 roku klasa 1a uczestniczyła w zajęciach komunikacyjnych organizowanych w ramach projektu „Nasza wspólna sprawa, ekologiczna Warszawa”. Odbyły się w salach i w pojeździe. Pracownicy ZTM omówili z dziećmi podstawowe zasady bezpiecznego podróżowania transportem publicznym. Uczniowie poznali jego zalety, środki komunikacji miejskiej i informacje na temat właściwego zachowania w trakcie podróży.
        • Warsztaty z GROM Combat KIDS

• 17.03.2018 21:20
        • 13 marca 2018 roku do klasy 1a z kolejną wizytą przybył trener z GROM Combat KIDS tym razem był to pan Mateusz Jankowski. Uczniowie poznali zasady samoobrony i wiedzą już jak poradzić sobie w sytuacji, gdy ktoś jest agresywny.