• Wyjście do biblioteki klasy 3a

• 15.11.2022 13:14
      • W dniu 9 listopada uczniowie klasy 3a wybrali się na lekcję biblioteczną do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr IV przy ulicy Antalla 5 w Warszawie. Dzieci zapoznały się z funkcjonowaniem i zasadami korzystania z biblioteki. Uważnie wysłuchały na czym polega praca bibliotekarza, co oferuje biblioteka, a także mogły popróbować sił samodzielnie wyszukując książki w katalogu internetowym i na półce.

• Pani bibliotekarka zaprosiła uczniów do korzystania z biblioteki nie tylko w czasie roku szkolnego, ale także podczas wakacji i ferii zimowych. W trakcie roku szkolnego można przyjść do biblioteki i w ciszy odrobić pracę domową lub wykonać projekt w grupie. Bardzo dziękujemy paniom bibliotekarkom za interesującą lekcję.

Opracowała:
        Emilia Terebus