• "Śniadanie Daje Moc"

• 03.01.2018 12:11
      • W "Dniu Śniadanie Daje Moc" uczestniczyły wszystkie dzieci z klas I - III. Na to uroczyste wydarzenie zaprosiliśmy panią dyrektor, panią wice-dyrektor oraz panią kierownik świetlicy.
      • Główną atrakcją imprezy była Wielka Niedojadkojada. Każda klasa wytypowała drużynę, złożoną z trzech reprezentantów. Drużyny bardzo dzielnie, z niewielką tylko pomocą, wykonywały powierzone im zadania. Największą popularnością cieszyły się kategorie "Ruch" i "Praca zespołowa". Z wyjaśnianiem poszczególnych zasad zdrowego żywienia, w kategorii "Wiedza", dzieci poradziły sobie świetnie.

Nawet najmłodsi nie ustępowali w walce o wymarzone "puchary". Poziom był tak wyrównany, że ostatecznie jury złożone z naszych specjalnych gości przyznało "złoty punkt" za najwyższą motywację i największe zaangażowanie. Dopiero wtedy można było uhonorować zwycięzców.

Po turnieju dzieci rozeszły się do klas, w których czekało na nich przygotowane wcześniej zdrowe śniadanko.