• Warsztaty plastyczne 7b

• 02.06.2022 10:06
        • W dniu 29 maja br. klasa 7 b wybrała się z wychowawcą klasy i pedagogiem wspomagającym na warsztaty plastyczne do Creativo. Podczas tych zajęć uczniowie robili kaktusy z kamieni w doniczce.

• 21 marca Światowy Dzień Zespołu Downa

• 23.03.2022 11:57
        • Światowy Dzień Zespołu Downa nazywany jest także Dniem Kolorowej Skarpetki. W naszej szkole chcieliśmy okazać solidarność i wsparcie dla osób z Zespołem Downa poprzez przygotowanie tematycznej gazetki, a także przeprowadzenie na godzinie wychowawczej lekcji uwrażliwiającej uczniów na potrzeby osób z Zespołem Downa.

• Nowoczesny świat tradycyjnych wartości

• 04.03.2022 10:00
        • Uczniowie klasy integracyjnej 6a wzięli udział w projekcie edukacyjnym, który dotyczył treści lektury pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Rafała Kosika. Uczniowie szukali recepty na problemy współczesności i przyszłości.
        • Lekcje o niepełnosprawności

• 09.12.2021 17:29
        • W październiku i listopadzie w klasach pierwszych ogólnych (1c, 1d, 1e, 1f, 1g i 1h) odbyły się lekcje w ramach szkolnego projektu „Znamy, rozumiemy, nie boimy się! Oswajanie uczniów z tematem niepełnosprawności”.