• Wycieczka do Centrum Pieniądza NBP

• 06.04.2023 11:28
        • 23 marca klasa 2b udała się na wycieczkę do Centrum Pieniądza NBP w Warszawie. Na miejscu animatorka przeprowadziła warsztaty na temat współczesnych pieniędzy i ich zabezpieczeń. Dzieci dowiedziały się, gdzie produkowane są banknoty oraz monety, a także jak powstaje projekt pieniądza i jak jest realizowany.
        • Muzeum Iluzji

• 06.04.2023 09:50
        • Uczniowie klas 2a i 2b odbyli 21 marca inspirującą wycieczkę do Muzeum Iluzji, które znajduje się na Starym Mieście w Warszawie. Zabawa była przednia. Na miejscu, dzieci dowiedziały się od oprowadzającej nas animatorki, czym jest iluzja optyczna.
        • Warsztaty teatralne

• 03.04.2023 10:41
        • Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru klasa 2a uczestniczyła w warsztatach teatralnych. Teatr uczy - poznaliśmy rodzaje lalek wykorzystywanych w przedstawieniach. Teatr rozwija - przede wszystkim kreatywność, twórczość i wrażliwość. Teatr bawi - bawiliśmy się fantastycznie.

• Zajęcia z Dziecięcym Uniwersytetem Ciekawej Historii

• 03.04.2023 09:47
        • Klasa 2a w tym roku bierze udział w zajęciach prowadzonych przez Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii "DUCH". Dzięki realizowanym tematom poznajemy jak bardzo ciekawa jest nasza historia. Na każdych zajęciach w magiczny sposób cofamy się w czasie, aby poznać przeszłość. Ostatnio pisaliśmy gęsim piórem, poznaliśmy historię pisma oraz...klęczeliśmy na grochu:)

• Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

• 31.03.2023 12:58
        • 21 marca obchodzony był  Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. W naszej szkole uczniowie i nauczyciele chętnie włączyli się do akcji „Kolorowe Skarpetki”. Jako wyraz solidarności i tolerancji  założyli kolorowe skarpetki nie do pary.