Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 366 i Rada Rodziców zaprasza Przewodniczących klas 0-8 na spotkanie, które odbędzie się 5 lutego 2024 r. o godzinie 18, online, na platformie Microsoft Teams.

Przedstawiciele trójek klasowych otrzymają mail z linkiem do spotkania.

Przewodniczący  Rady Rodziców

Konrad Milczarski

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Rodzice!

Przed nami kolejny Nowy Rok 2024. W nadchodzącym roku życzę przede wszystkim spełnienia oczekiwań edukacyjnych i wychowawczych wobec swoich dzieci oraz dobrej współpracy z nasza szkołą.

Przed nami Nowy Rok pełen starań o dobre efekty naszej wspólnej edukacyjnej i wychowawczej pracy. Mamy już, od października, odnowiony sztandar szkolny i ponownie opracowany ceremoniał szkolny z nim związany. Pragnę jeszcze raz podziękować wszystkim rodzicom i nauczycielom, którzy wsparli to nasze, szkolne przedsięwzięcie. Powstał także nowy, szkolny hymn ,, Razem zmieniamy świat” wykonany przez uczniów podczas uroczystości wprowadzenia odnowionego sztandaru do szkoły. Autorką tekstu hymnu jest pani Joanna Sutkowska (nasza polonistka, która zakończyła już pracę zawodową) i pan Bolesław Szulia – kompozytor muzyki.

Przed nami kolejne elementy projektu ,,Działania związane z rokiem wartości Patrona naszej szkoły” przygotowane przez poszczególne zespoły nauczycieli, które są adresowane do naszych uczniów. Mam nadzieję, że w ten sposób godnie przypomnimy wartości, którym wierny był Patron naszej szkoły i które są bardzo ważne dla całej naszej społeczności szkolnej.

W drugim okresie tego roku szkolnego czeka nas także kilka ważnych wydarzeń np. Halowy Turniej Piłki Nożnej im. B. Jasiukiewicza (luty); Przegląd Dużych i Małych Form Teatralnych (marzec/kwiecień) i Egzamin Klas VIII (maj) kończący edukację najstarszych klas w naszej szkole; Zawody Pływackie i Piknik Integracyjny (maj).

Rada Rodziców planuje Bal Karnawałowy dla wszystkich uczniów i Bal dla klas VIII na zakończenie edukacji.

Czeka nas dużo pracy, ale i bardzo dużo, mam nadzieję, dobrych wrażeń.

Zwracam się także do Państwa z gorącą prośbą o systematyczne wpłacanie składki na Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 366 im. Jana Pawła II.

Pieniądze te za zgodą Państwa (Prezydium Rady Rodziców) przeznaczone są na dofinansowywanie wydatków szkoły związanych z Państwa dziećmi, a naszymi uczniami.

Jesteśmy szkołą, która realizuje wiele działań edukacyjnych od lat. Nie chcemy natomiast rezygnować z dotychczasowych dobrych praktyk edukacyjnych

i wychowawczych.

Prosimy  potraktować w tym roku szkolnym, wpłaty na Radę Rodziców jako obowiązkowe i wywiązywać się z tej deklaracji.

Wpłacajcie zatem Państwo te często symboliczne 12 złotych od ucznia na konto Rady Rodziców:

ul. Strumykowa 21

03 – 138 Warszawa

PKO BP. S.A. IV Oddział W-wa

4010201042 0000850200107870

lub do Pani Krystyny Sochackiej w pokoju nr10.

Jeśli klasa w roku szkolnym 2023/2024 (od września 2024 do kwietnia 2023) dokona wpłat 85% na RR, klasa otrzyma zwrot w wysokości 15% wpłaconej kwoty.

Z góry dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy będą wspierać nas finansowo

i wykazywać  zrozumienie dla potrzeb uczniów i  szkoły. Zapraszam do współpracy

i pracy w Radzie Rodziców.

Przypominam, że w szkole działa także Towarzystwo Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 366, które też można wspierać finansowo i do którego również Państwa, jako przyszłych członków zapraszamy.

Łączę dla wszystkich Państwa życzenia udanego Nowego Roku.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr366

Szanowni Państwo,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 366 i Rada Rodziców Szkoły zaprasza Przewodniczących klas 0-8 na spotkanie, które odbędzie się 26 września 2023 r. o godzinie 18:00 w sali 39.

Przewodniczący  Rady Rodziców
          Konrad Milczarski

Szanowni Rodzice!

Pragnę powitać Państwa w nowym roku szkolnym 2023/2024. Rozpoczynamy naukę w trudnych warunkach szkolnych. Jest nas  ,,bardzo dużo” i pracujemy ,,bardzo długo”. Zwracam się z gorącą prośbą o respektowanie szkolnych regulaminów/zasad dotyczących uczniów, rodziców/opiekunów  w nadchodzących szkolnych miesiącach. Chcemy, aby nasza szkoła była bezpiecznym miejscem nauki dla naszych dzieci. Z góry dziękuję za każdą pomoc. Życzę w nowym roku szkolnym przede wszystkim spełnienia oczekiwań edukacyjnych i wychowawczych wobec swoich dzieci oraz dobrej współpracy z nasza szkołą.

Mam nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z osiągnięć edukacyjnych Waszych dzieci w tym roku szkolnym.

Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o systematyczne wpłacanie składki na Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 366 im. Jana Pawła II.

Pieniądze te za zgodą Państwa (Prezydium Rady Rodziców) przeznaczane są na dofinansowywanie wydatków szkoły związanych z Państwa dziećmi, a naszymi uczniami.

Jesteśmy szkołą, która realizuje wiele działań edukacyjnych od lat. Nie chcemy rezygnować z dotychczasowych dobrych praktyk edukacyjnych
          i wychowawczych.

Prosimy  potraktować w tym roku szkolnym wpłaty na Radę Rodziców jako obowiązkowe i wywiązywać się z tej deklaracji.

Wpłacajcie zatem Państwo te symboliczne 12 złotych od ucznia na konto Rady Rodziców:

Im. Jana Pawła II

ul. Strumykowa 21

03 – 138 Warszawa

PKO BP. S.A. IV Oddział W-wa

4010201042 0000850200107870

lub do Pani Krystyny Sochackiej w pokoju nr 10.

Jeśli klasa w roku szkolnym 2023/2024 (od września 2023 do kwietnia 2024) dokona wpłat 85% na RR, klasa otrzyma zwrot w wysokości 20% wpłaconej kwoty.

Z góry dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy będą wspierać szkołę finansowo

i wykazywać  zrozumienie dla potrzeb uczniów. Zapraszam do współpracy i pracy w Radzie Rodziców.

Łączę dla wszystkich Państwa życzenia bezpiecznego nowego roku szkolnego 2023/2024.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 366