• Jak wychować sobie nauczycieli

• 14.02.2019 12:38
        • Wznowienie jednej z najśmieszniejszych i najchętniej czytanych przez dzieciaki książek. Powieść uhonorowana prestiżowymi nagrodami dla literatury dziecięcej: Leicester Children’s Book Award i Sheffi eld Children’s Book Award.

• Mikołajek

• 28.03.2019 20:06
        • Mikołajek, Joachim, Euzebiusz, Maksencjusz, Alcest, Ananiasz… To imiona najpopularniejszych łobuziaków w historii literatury dziecięcej. Ich przygody bawią polskich czytelników już od pół wieku!
        • Charlie i fabryka czekolady

• 14.02.2019 12:50
        • Charlie znajduje Złoty Kupon do fabryki czekolady szalonego pana Wonki. Pracują w niej małe tajemnicze stworzenia, które uwielbiają kakao.
        • Litr ciekłego ołowiu

• 28.03.2019 19:25
        • Zbiory opowiadań tzw. „bezjakubowych” to proza pisana bardziej na poważnie. Wśród krytyków uchodzą za najlepszą część twórczości Andrzeja Pilipiuka. Większość tekstów eksploruje tematykę historyczną.