WAŻNE INFORMACJE

PLACÓWKA JEST CZYNNA

W GODZ.

Prosimy o przyprowadzenie dziecka do placówki

najpóźniej do godz. 8.30 i punktualny odbiór w godzinach pracy placówki do godz. 17:00.

Regulamin Lata w mieście 2019

Jadłospis

Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do wyposażenia uczestnika Programu, w strój, nakrycie głowy i obuwie, stosownie do warunków atmosferycznych i planowanych zajęć.

Uczestnik powinien mieć ze sobą drugie śniadanie oraz wodę, mały plecak/torbę. Prosimy o zapoznanie się z informacjami wywieszanymi przez wychowawców.

Zwrot opłaty za niewykorzystane przez uczestnika Programu posiłki nastąpi tylko po uprzednim telefonicznym tel.  572695627 (tylko sms) e-mailowym sp366@szwajcarka.net lub osobistym zgłoszeniu nieobecności w WPE w danym dniu, najpóźniej do godz. 8.30.

Szanowni Państwo,
          Przypominamy, że w dniu 16 maja br. o godz. 16:00 upływa ostateczny termin potwierdzania woli udziału w Programie „Lato w Mieście” 2019, w każdej szkole, do której kandydat został ZAKWALIFIKOWANY poprzez złożenie:

- karty kwalifikacyjnej

- potwierdzenia opłaty za wyżywienie lub przedstawienie zaświadczenia o zwolnieniu z opłat.

Potwierdzenie woli jest warunkiem udziału w Programie. W przypadku niedopełnienia formalności w powyższym terminie, kandydat zostanie skreślony z listy osób zakwalifikowanych.”

Agata Kornega

Kierownik wypoczynku

DODATKOWE INFORMACJE DLA RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO

Potwierdzeniem zapisu dziecka do Programu "Lato w Mieście" 2019 jest złożenie karty kwalifikacyjnej wraz z potwierdzeniem opłaty za wyżywienie. Opłatę za wyżywienie w wysokości (7,00 zł/dzień pobytu) należy wpłacić na konto szkoły w terminie podanym w harmonogramie. Dane do przelewu w raz z informacjami kontaktowymi do szkoły znajdują się poniżej:

Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II, ul. Strumykowa 21, 03-138 Warszawa
          Telefon: 22 587 09 81
          Adres mail: sekretariat@strumyk21.edu.pl
          Strona www: www.strumyk21.edupage.org

Imię i nazwisko kierownika wypoczynku: Agata Kornega

Forma płatności: przelew
          Numer konta: 44194010763017244700140000
          W treści przelewu należy wpisać: ,,opłata za żywienie"  – "imię i nazwisko dziecka"

Szanowni Państwo,
          zapisy uczestników do Warszawskiego Programu „Lato w Mieście” 2019 ruszają w dniu 18 kwietnia o godz. 12:00 przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń dostępnego na stronie internetowej pod adresem: www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

Harmonogram zapisow do Programu Lato w Miescie

Zasady postepowania rekrutacyjnego

Rekrutacja uzupelniajaca i nabor na wolne miejsca

Szanowni Państwo,

przekazujemy wykaz Wakacyjnych Placówek Edukacyjnych Programu Lato w mieście 2019.

Zapisy do Programu prowadzone będą przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń. Planowane rozpoczęcie w drugiej połowie kwietnia.

Szczegóły dotyczące Warszawskiego Programu „Lato w Mieście” 2019 zostaną podane w późniejszym terminie.

Wykaz WPE LwM 2019

Małgorzata Wiśniewska