• W świecie mitów

• 07.02.2022 09:42
        • W świetlicy 117 omawialiśmy mity - opowieści o bogach i bohaterach. Uczniowie zostali zapoznani z nastepującymi mitami: „Dedal i Ikar”, „Nić Ariadny”, „Mit o Syzyfie”. Oprócz pracy plastycznej poruszone zostały z uczniami  zagadnienia  m.in. czym różnią się bogowie (boginie) od zwykłych śmiertelników?
        • Świecie nie giń

• 27.01.2022 13:28
        • W świetlicy 117 uczniowie wzięli udział  w konkursie  szkolnym pt. „Świecie nie giń”. Celem konkursu było stworzenie pracy plastycznej przedstawiającej piękno przyrody i  zwrócenie uwagi na gatunki zagrożone wśród zwierząt.

• Życzenia dla Babci i Dziadka

• 28.01.2022 14:07
        • Zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności dla swoich kochanych Dziadków życzą dzieci ze świetlicy 118. Wnuki przygotowały miłe upominki: kalendarze na Nowy Rok i wykonały kolorowe kwiaty z bibuły.

• Z Plecakiem po przygodę - Holandia

• 17.01.2022 17:56
        • W ramach projektu świetlicowego „Z plecakiem po przygodę” w styczniu „odwiedziliśmy” Holandię. W czasie zajęć w świetlicy dzieci poznały: symbole narodowe Holandii, położenie geograficzne i niektóre zabytki kraju. Dzieci wykonały m.in. prace plastyczne pt. ”Wiatraki”, „Tulipany”.

• Podsumowanie kiermaszu świątecznego

• 13.01.2022 12:57
        • Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. Uczniowie wraz z wychowawcami świetlic przygotowali bombki, stroiki oraz pierniczki. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zebrać kwotę 1688,50 zł, która zostanie przeznaczona na doposażenie świetlicy.