• Mali artyści

• 14.12.2018 14:24
        • W dniu 13 grudnia dzieci ze świetlicy szkolnej miały możliwość wykonania świątecznych bombek metodą decupage. Uczniowie z radością i dużym zaangażowaniem ozdabiali styropianowe bombki, które potem zabrali do domu.

• Kiermasz bożonarodzeniowy

• 14.12.2018 12:08
        • W naszej szkole został zorganizowany przez wychowawców świetlicy kiermasz bożonarodzeniowy. Zostały na nim wystawione ozdoby wykonane przez nauczycieli pracujących w świetlicy oraz anioły z konkursu międzyświetlicowego „Najpiękniejszy anioł bożonarodzeniowy”.

• Święty Mikołaj

• 12.12.2018 12:15
        • 6 grudnia naszą świetlicę odwiedził Święty Mikołaj. Nasz gość swoimi odwiedzinami sprawił dzieciom ogromną radość. Każdemu dziecku wręczył słodki upominek. Na zakończenie wizyty świetliczki zrobiły pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem.

• Maraton czytania

• 12.12.2018 11:36
        • 05.12.2018 r. w świetlicy szkolnej odbył się „Maraton czytania”. Akcję przeprowadziliśmy w ramach projektu „Czytamy - świat odkrywamy”. Nasi goście wprowadzili Nas w świat przygód Mikołajka.

• Wieczór Andrzejkowy

• 12.12.2018 10:50
        • W naszej świetlicy w wieczór Andrzejkowy odbyły się wróżby. Dzieci poznały imiona swoich przyszłych mężów i żon, dowiedziały się, które z nich pierwsze wyjdzie za mąż, oraz co będzie robiło w przyszłości. A wszystko to z przymrużeniem oka...