• Świetlica folklorystycznie

• 11.02.2020 14:46
        • Taniec jest formą, która przynosi dzieciom radość. W tańcu dziecko spontanicznie reaguje na elementy muzyki ruchem w postaci różnych kroków, zwrotów, przytupów i figur.  Ruch z muzyką stanowi  ważny czynnik dla rozwoju estetycznego, fizycznego i umysłowego oraz relaksu dla dzieci.
        • Bajkoterapia w świetlicy szkolnej

• 11.02.2020 13:12
        • Bajki mogą pomóc dziecku w wielu trudnych dla niego sytuacjach emocjonalnych takich jak irracjonalne lęki lub pierwsze dni w szkole czy przedszkolu. Bajkoterapia to także doskonała metoda relaksacyjna.

• Programowanie w świetlicy szkolnej

• 27.01.2020 13:23
        • Proszę, dziękuję, przepraszam to trzy istotne słowa. Warto nieustannie je sobie przypominać już od najmłodszych lat. Z pozoru tematyka zupełnie nie kojarząca się z programowaniem, ale niewiele wystarczy żeby realizować ją z wykorzystaniem robotów edukacyjnych.

• 27.01.2020 08:55
        • Dzień Babci i Dziadka w świetlicy nr 118 stał się okazją do refleksji nad znaczeniem najbliższych nam osób. Dzieci miały sposobność wypowiedzi na temat roli ich babć, dziadków w tworzeniu ciepła domowego, pomocniczości w podejmowaniu codziennych zadań.