• Informacja dla kandydatów do oddziałów dwujęzycznych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021

Rekrutacja do oddziałów dwujęzycznych (klasa VII) przeprowadzona będzie podobnie jak w roku ubiegłym za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji.

Już teraz można zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem rekrutacji do oddziałów dwujęzycznych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021.

W poniedziałek, 18 maja br. pod adresem www.podstawowe2jezyczne.edukacja.warszawa.pl  udostępniona będzie oferta warszawskich publicznych szkół podstawowych z oddziałami dwujęzycznymi.

Od poniedziałku, 25 maja będzie można wypełnić elektronicznie wniosek w systemie. Loginem do rejestracji wniosku jest PESEL kandydata.

Wnioski należy dostarczyć do 3 czerwca do godz. 15.00.

UWAGA: w związku z sytuacją epidemiczną w kraju w celu złożenia podpisanego przez rodziców/opiekunów prawnych wniosku będzie można skorzystać z dwóch sposobów:

1. Wysłanie skanu/zdjęcia wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres szkoły pierwszego wyboru. Adresy mailowe i numery telefonów szkół  można znaleźć na stronach szkół, w systemie lub na stronie Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.pl W zakładce Edukacja warszawska/ szkoły i placówki publiczne w zestawieniu w pliku excel.

2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do szkoły pierwszego wyboru. W szkołach zachowane będą zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk,  ograniczony kontakt z pracownikami (w części szkół znajdują się specjalne pojemniki do pozostawienia korespondencji papierowej), zachowanie odpowiedniego – 2 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

Harmonogram dla KANDYDATA ODDZIAŁY DWUJĘZYCZNE 2020.pdf

Zasady naboru oddziały dwujęzyczne 2020-2021.pdf

źródło:http://www.edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/szkola-podstawowa-oddzialy-dwujezyczne/22032_informacja-dla

Szanowni Rodzice uczniów klas siódmych dwujęzycznych w roku szkolnym 2020/2021

W Szkole Podstawowej nr 366 im. Jana Pawła II przy ul. Strumykowej 21 w Warszawie od 1 września 2020 r. zostaną  utworzone 2 klasy siódme dwujęzyczne.

Uczniowie klas siódmych będą mogli uczyć się w:

klasach dwujęzycznych z językiem wykładowym angielskim w wymiarze 5 godzin tygodniowo i drugim językiem do wyboru (język niemiecki, rosyjski, francuski lub hiszpański) w wymiarze 2 godzin tygodniowo.

Spotkanie informacyjne na temat nowotworzonych klas siódmych dwujęzycznych odbędzie się 18.03.2020 r. o godz. 18.00

Do klas dwujęzycznych obowiązuje rekrutacja elektroniczna za pośrednictwem strony internetowej Biura Edukacji:

Od 25 maja będzie można wypełnić elektronicznie wniosek w systemie. Loginem do rejestracji wniosku jest PESEL kandydata.

Wydrukowany oraz podpisany przez rodziców/opiekunów prawych  wniosek należy złożyć w szkole pierwszego wyboru najpóźniej do

3 czerwca do godz. 15.00.

Termin testu kompetencji  językowych do klas dwujęzycznych zostanie podany w późniejszym terminie.

Harmonogram dla kandydata 2020-2021

Zasady naboru 2020-2021

Plan naboru dwujęzyczne klasy VII

Kontakt do szkoły: 22 5870981  lub 602 512 932.

Małgorzata Wiśniewska
        Szkoły Podstawowej nr 366