przypominam, że egzamin z języka angielskiego, do nowotworzonej klasy VI, przygotowującej do pracy w klasie VII dwujęzycznej, odbędzie się 6 czerwca (czwartek). Spotykamy się w naszej szkole w salach 9 i 38 o godzinie 8:50. Egzamin będzie trwał do godziny 9:35

Zapraszamy uczniów z legitymacją szkolna i długopisem.

Szkoły Podstawowej nr 366

Informacja dotycząca planów otwarcia dodatkowej klasy szóstej w roku szkolnym 2019/20

Szanowni Państwo,

W związku z dużą liczbą chętnych uczniów do przyjęcia do nowotworzonej klasy szóstej, Dyrekcja postanawia:

- utworzyć oddział o liczebności 26 uczniów o charakterze innowacyjnym (dodatkowa godzina języka angielskiego oraz prowadzenie projektów dwujęzycznych, przygotowujących do klasy dwujęzycznej),

- przeprowadzić w dniu 6 czerwca 2019 test z języka angielskiego, który sprawdzi poziom znajomości języka wśród wszystkich kandydatów do nowootwieranej klasy VI  i będzie podstawą zakwalifikowania ucznia do tej klasy.

Utworzona klasa będzie pracowała w oparciu o standardową ramówkę klasy szóstej z uwzględnieniem dodatkowych godzin z języka angielskiego oraz drugiego języka obcego (hiszpański lub niemiecki, które będą prowadzone przez dotychczasowych nauczycieli uczących w klasach piątych). Uczniowie tej klasy będą mogli w kolejnym roku przystąpić do standardowej rekrutacji do klasy dwujęzycznej. Jeżeli nie zmienią się warunki rekrutacji, będą obowiązywały te same zasady jakie narzuca rozporządzenie, tzn. pierwszeństwo przyjęcia do klasy siódmej dwujęzycznej mają uczniowie uczęszczający do danej placówki w klasie szóstej pod warunkiem zaliczenia testu predyspozycji (na dowolnym poziomie).

Szanowni Rodzice uczniów przyszłych klas szóstych w roku szkolnym 2019/2020

Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II na ul. Strumykowej 21 w Warszawie prowadzi rekrutację do dodatkowej klasy szóstej na r. szk. 2019/2020.

W nowotworzonej klasie VI będziemy przygotowywać uczniów do pracy w przyszłej klasie siódmej dwujęzycznej. Uczniowie tych klas będą mieć zajęcia z języka angielskiego prowadzone metodami pracy w klasie dwujęzycznej (w tym projektami językowymi).

Do klasy szóstej trzeba zapisywać dziecko osobiście w sekretariacie szkoły w godz. 8:00-18:00  (poniedziałek-czwartek) oraz 800-16:30 (piątek) w terminie do 30 kwietnia 2019 r.

Kwestionariusz VI

Kontakt do szkoły: 22 58709 81  lub 602 512 932.

Serdecznie zapraszam