• Informacja dotycząca karty miejskiej dla uczniów klas I Szkoły Podstawowej nr 366 w r. szk. 2022-2023

Uczniowie stołecznych szkół podstawowych oraz warszawiacy uczęszczający do podwarszawskich szkół podstawowych mogą korzystać z bezpłatnych przejazdów Warszawskim Transportem Publicznym. Uprawniają do tego Karty Ucznia wydawane przez Zarząd Transportu Miejskiego.

Po zakończonej rekrutacji do klas I rodzice/opiekunowie prawni mogą złożyć wniosek o wyrobienie karty ucznia.

Jak wyrobić nową Kartę Ucznia?

Można to zrobić na kilka sposobów:

1. Za pośrednictwem linku elektronicznego otrzymanego ze szkoły, do której uczęszcza Uczeń:

Fotografia powinna być legitymacyjna, wykonana w orientacji pionowej na jednolitym, jasnym tle. Upewnij się, czy jest ona w odpowiednim formacie – JPG lub PNG, w minimalnej rozdzielczości 200×259 pikseli, a wielkość pliku nie przekracza 2 MB. Powinna ona być także aktualna i wykonana w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Po wypełnieniu i wysłaniu wniosku na adres e-mailowy otrzymacie potwierdzenie jego złożenia, a później informację o rozpatrzeniu.

Nową Kartę Ucznia odbierzecie w szkole po otrzymaniu wiadomości z sekretariatu o jej dostarczeniu.

2. Za pośrednictwem wniosku papierowego złożonego bezpośrednio w szkole:

Wniosek-o-wydanie-Spersonalizowanej-Warszawskiej-Karty-Miejskiej-SWKM_2022-2023.pdf

Będziecie potrzebowali: wypełnionego wniosku i zdjęcia legitymacyjnego Ucznia w formacie 3,5×4,5 cm.

Wnioski należy składać do 31 maja!

Szanowni Rodzice uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2022/2023

Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II na ul. Strumykowej 21 w Warszawie od 01 marca 2022 r. prowadzi rekrutację elektroniczną do klas pierwszych na r. szk. 2022/2023.

Planujemy utworzenie 4 klas (w tym 1 integracyjnej).

Zgłoszenie dziecka ubiegającego się o przyjęcie do klasy pierwszej szkoły podstawowej będzie możliwe za pośrednictwem strony internetowej Biura Edukacji:

Dodatkowe informacje i kontakt do Szkoły Podstawowej nr 366:

22 58709 81 lub 602 512 932.

Małgorzata Wiśniewska

Szkoły Podstawowej nr 366