• Aktywny powrót do szkoły

• 02.09.2021 14:10
      • Drodzy Uczniowie!
        Gorąco zachęcam Was do udziału w projekcie „Aktywny powrót do szkoły”. Projekt pozwoli Wam uśmiechnąć się, zmotywować do pracy oraz zdobyć bezcenny entuzjazm oraz vouchery!!!
      • Zachęcam do zapoznania się z Listem do ucznia.pdf,

tutaj zebrane są najważniejsze informacje.

Informacje  dla Ucznia:

W Akcji bierze udział ponad 20 szkół z Warszawy.

Czas trwania Akcji - 1-30.09.2021 r.

Miejsce trwania Akcji - Twoja szkoła.

Akcja jest dostępna dla każdego ucznia.

Akcja została stworzona by powrót do szkoły był zdrowy, życzliwy i przyjemny.

Przystępując do akcji samodzielnie weryfikujesz swoje osiągnięcia a my obdarzamy Cię zaufaniem. Nie musisz nikomu się zgłaszać, decydujesz samodzielnie o swoim udziale.

Zadania odczytasz na korytarzu na piętrach w swojej szkole, codziennie rano w dni szkolne a w piątek znajdziesz również zadania weekendowe.

Zadania pominięte z różnych powodów losowych wykonaj kolejnego dnia.

Po zakończeniu wszystkich zadań 1 października oddaj wypełnioną kartę wyznaczonemu Nauczycielowi (Katarzyna Mysińska Kakiet lub wychowawca).

Nagrodami jest Twoje lepsze zdrowie i samopoczucie a także  atrakcyjne niespodzianki ułatwiające życie uczniowskie na terenie szkoły. O sposobach wręczania voucherów zdecydują nauczyciele w Twojej szkole.

Życzymy Ci wytrwałości w czynieniu dobra i troski o własne zdrowie oraz satysfakcji z czasu spędzonego z najbliższymi oraz z nami w szkole.

Powodzenia!

Katarzyna Mysińska Kakiet