Rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022
- 26.08.2021 09:30
- Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 366 im. Jana Pawła II w Warszawie serdecznie zaprasza na rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022, które odbędzie się zgodnie z poniższym harmonogramem. Informuję, że jednemu dziecku może towarzyszyć jeden opiekun. Proszę o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.
Serdecznie zapraszam na spotkania.Małgorzata Wiśniewska
Dyrektor
Szkoły Podstawowej nr 366 ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
godzina
sala
wychowawca
0a
9.00
14
p. Ewa Osowska
p. Magdalena Staręga
KLASY PIERWSZE
klasa
godzina
sala
wychowawca
1a
9.00
115
p. Agnieszka Cieniuszek
p. Małgorzata Sierocka
1b
11.00
115
p. Izabela Olędzka
p. Monika Pieńkosz
1c
9.00
9
p. Julia Glesmann
1d
9.00
215
p. Hanna Funk
1e
9.00
116
p. Iwona Luma
1f
10.00
11
p.Małgorzata Jońska
1g
11.00
116
p.Magdalena Panek
1h
10.00
237
p. Dorota Lewandowska
KLASY DRUGIE
klasa
godzina
sala
wychowawca
2a
9.00
218
p. Emilia Terebus
p. Joanna Gniwek
2b
10.00
218
p. Anna Tatko
p. Anna Kukulska
2c
10.00
219
p. Aneta Kuśmierczak
2d
11.00
11
p. Elżbieta Balcerzak
2e
11.00
219
p. Marta Bronhard
2f
9.00
13
p. Magdalena Szczerepa
2g
10.00
13
p. Klaudia Wesołowska
KLASY TRZECIE
klasa
godzina
sala
wychowawca
3a
9.00
216
p. Elżbieta Czerwonka
p. Aleksandra Korczak
3b
11.00
237
p. Bogusława Moralewicz
3c
10.00
9
p. Anna Szymborska
3d
10.00
215
p. Joanna Pelc
3e
11.00
216
p. Katarzyna Konwalska
3f
9.00
217
p. Sylwia Białapko
KLASY CZWARTE
klasa
godzina
sala
wychowawca
4a
9.00
131
p. Małgorzata Czarnecka
p. Dagmara Rudowska
4b
9.00
130
p. Marta Jaroszewska
p. Agnieszka Przewłoka
4c
9.00
234
p. Piotr Turski
4d
10.00
236
p. Wioletta Sosnowska
4e
10.00
135
p. Krzysztof Kowalczyk
4f
9.00
230
p. Wioleta Zawistowska
4g
11.00
36
p. Anna Szabrańska
4h
11.00
134
p. Arkadiusz Gołpyś
KLASY PIĄTE
klasa
godzina
sala
wychowawca
5a
10.00
38a
p. Małgorzata Pilinda
p. Katarzyna Abramska
5b
10.00
235
p. Dorota Putowska
5c
10.00
231
p. Michał Pośnik
KLASY SZÓSTE
klasa
godzina
sala
wychowawca
6a
10.00
230
p. Edyta Kulik
p. Katarzyna Goczkowska
6b
10.00
136
p. Alicja Ciesek
6c
10.00
38
p. Małgorzata Warzyńska
KLASY SIÓDME
klasa
godzina
sala
wychowawca
7a
9.00
136
p. Grażyna Malinowska
p. Beata Molenda
7b
9.00
36
p. Anna Sikora
7c
11.00
131
p. Adrianna Drożdż
7d
11.00
235
p. Iwona Głodowska
7e
9.00
38
p. Ewelina Błaszkiewicz
7f
10.00
39
p. Agnieszka Gigol
7g
10.00
234
p. Beata Pierożak
KLASY ÓSME
klasa
godzina
sala
wychowawca
8a
9.00
38A
p. Elwira Leśniewska
8b
9.00
134
p. Ewa Laskowska
8c
9.00
231
p. Katarzyna Jankowska
8d
9.00
236
p. Anna Ogrodnik
8e
9.00
39
p. Ewelina Wójcik
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły