• Ścieżka kształcenia - doradztwo zawodowe

• 11.12.2019 13:19
      • Uczniu,

czy chcesz zaplanować swoją ścieżkę kształcenia i kariery zawodowej?

Rodzice / Opiekunowie

czy chcecie pomóc swoim dzieciom w procesie podejmowania decyzji dotyczących ich przyszłej kariery?

• Jeśli odpowiedź brzmi tak, warto skorzystać z pomocy doradcy zawodowego w:

Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 21     na ul. Marywilskiej 44 w Warszawie

tel./fax 22. 814.10.61/63      e-mail:     info@pp-p.waw.pl          www.pp-p.waw.pl

Poradnia prowadzi działania w zakresie orientacji i doradztwa zawodowego dla dzieci i młodzieży uczęszczających do szkół podstawowych i średnich na terenie Gminy Warszawa Białołęka.

Naszym celem jest udzielanie wsparcia uczniom w planowaniu własnej kariery edukacyjnej i zawodowej. Pomagamy również rodzicom i nauczycielom w działaniach, które podejmują , aby kształtować u dzieci i młodzieży świadomość własnych planów i dążeń zawodowych.

Podczas indywidualnych konsultacji uczniowie otrzymują pomoc w wyborze liceum – profilu, technikum i szkoły branżowej – zawodu, mogą sprawdzić swoje predyspozycje i preferencje szkolno-zawodowe, porozmawiać o tym, co ich interesuje np. progach punktowych, elektronicznej rejestracji do szkół, zasadach rekrutacji, sposobie obliczania swoich osiągnięć.

Zapraszamy do zgłaszania się do naszej Poradni J

• Wróć do listy artykułów