• Projekt „Be active – be happy” został stworzony z myślą o uczniach klasy czwartej i piątej. Jego celem jest zmotywowanie uczniów do działania w obszarze ruchu fizycznego, zdrowego odżywiania się oraz pozytywnego myślenia.

Wraz z partnerskimi szkołami z Estonii, Jordanu, Hiszpanii stworzyliśmy projekt trwający od grudnia do lutego. W grudniu uczniowie wymieniają się tygodniowymi kalendarzami motywacyjnymi.

Zapraszamy do przeczytania i… zmotywowania się !

FotoalbumOto avatary naszych przyjaciół uczestniczących w projekcie "Be active-be happy!"ze szkół w Jordanii (Ma'an), Amman(, Litwy (Talsi), Estonii (Häädemeeste) oraz naszej szkoły :) Dziękujemy, za aktywny udział !!!

Zadanie styczniowe to prawdziwe wyzwanie: każda szkoła poprowadzi rozgrzewkę dla innych szkół podczas wspólnego spotkania online w styczniu !!!😍😍😍🤸‍♀️🤸🤸‍♂️