• Klasa 2e zwiedza Londyn

• Po raz kolejny klasy dwujęzyczne odwiedzają Londyn. Tym razem klasa 2e przełamuje bariery językowe oraz sprawdza swoje umiejętności praktyczne.

• Malta - maj 2018

• W drugim tygodniu maja grupa 6 dziewcząt z klas drugich i trzecich gimnazjum reprezentowała szkołę podczas ostatniego spotkania projektu ERASMUS+ "Zdrowa ziemia, zdrowa żywność, zdrowi ludzie", które miało miejsce na Malcie.

• Projekt edukacyjny

• Na stulecie naszej niepodległej ojczyzny uczniowie klas VII Szkoły Podstawowej oraz II i III Gimnazjum przygotowali niezwykły projekt - "Na szarym murze domu - czyli historia znakiem pisana"
        • Turniej szachowy

• W  Szkole Podstawowej nr 366 w dniu 1.06.2018 r., z okazji Dnia Dziecka odbędzie się „Wewnątrzszkolny Turniej Szachowy".  Zawody mają charakter otwarty dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

• Wyjazd klas IV do Uniejowa

• W dniu 18.05 odbyła się wspólna wycieczka klas czwartych. Cały dzień spędziliśmy w Uniejowie. Byliśmy na Termach - szaleństwo na basenach i zjeżdzalniach.
        • Dzieciaki sadzeniaki!

• W dniu 8.05.2018r. klasa 4c miała okazję brać udział w wycieczce edukacyjnej - Sadzeniaki w Leroy Merlin. Dzieciaki malowały i ozdabiały doniczki, uczyły się jak zasadzić roślinę, a na koniec otrzymały w prezencie - roślinki, dyplomy oraz inne drobne upominki :)

• Klasy dwujęzyczne w Anglii

• Drugie klasy dwujęzyczne, już tradycyjnie, wyruszają w maju na podbój Anglii.  Tym razem, oprócz znanych londyńskich atrakcji takich jak London Eye, National Gallery czy Greenwich, odwiedzamy również  nadmorskie Brighton (Pawilon Królewski, fish&chips na słonecznej! plaży) oraz Cambridge (niektórzy już wybierają studia).

• Warszawska Papugarnia Carmen

• 8 maja klasa 3p razem z p. Eweliną Błaszkiewicz i Anetą Sowjak udała się do Warszawskiej Papugarni Carmen. Uczniowie mieli możliwość obcowania z ponad setką kolorowych ptaków z całego świata. Była to niezapomniana, żywa lekcja biologii.

• Gimnazjaliści na pokazie specjalnym filmu

• W związku z uznaniem roku 2018 Rokiem Ireny Sendlerowej, 10.05 grupa naszych gimnazjalistów wzięła udział w pokazie specjalnym produkcji "W imię ich matek. Historia Ireny Sendlerowej".
        • Test kompetencji trzecioklasisty

• 10 maja 2018 roku wszystkie klasy trzecie SP pisały pierwszy w swoim życiu test kompetencji. Po drugim śniadaniu rozpoczęła się pierwsza część . Uczniowie mieli 60 minut na sprawdzenie swoich umiejętności polonistyczno-społecznych.
        • Wycieczka do ogrodu zoologicznego

• W poniedziałek 7 maja uczniowie klas 4b i 4d wybrali się na wycieczkę do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego. Dzieci miały okazję zobaczyć gatunki zwierząt z różnych stron świata i dowiedzieć się o nich ciekawych informacji.

• Czary, mary z wodą świetlicy

• Czy „kultowe” doświadczenie z odwróconą szklanką rzeczywiście wymaga, by szklanka była całkowicie wypełniona wodą, jak czasem można wyczytać w podręcznikach?

• Zajecia terenowe 3n i 3j

• We wtorek, 8 maja 2018 roku, p. Elwira Bocian i p. Katarzyna Orzechowska razem
            z podopiecznymi z klasy 3n GIM i 3j GIM udały się na Pola Mokotowskie w celu przeprowadzenia lekcji terenowej.
        • Zielona szkoła klas 3

• W dniach 23-25 kwietnia 2018 roku klasa 3a, 3n, 3o i 3t wyjechały na zieloną szkołę. Czas spędzony na Roztoczu okazał się próbą samodzielności, wytrwałości, a także samodyscypliny.

• Rowerowy maj

• W poniedziałek, 7 maja - w 30 miastach na terenie kraju - wystartowała kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii „Rowerowy Maj”. W Warszawie weźmie w niej udział blisko 60 tys. uczniów ze 112 stołecznych szkół.