• Abstract Art w klasie dwujęzycznej

• 25.03.2022 11:19
        • Uczniowie klasy 7g podczas zajęć z języka angielskiego spędzili tydzień poznając sztukę abstrakcyjną. Dowiedzieli się jakie były początki tej formy malarstwa i rysunku, jakie założenia przyświecają artystom tworzącym dzieła abstrakcyjne, następnie poświęciliśmy dużo czasu na zapoznanie się z największymi artystami tej dziedziny malarstwa oraz ich dziełami. Uczniowie starali się odnaleźć w konkretnych obrazach coś czego nie dostrzegli inni.
        • Warsztaty językowe dla uczniów klas dwujęzycznych

• 29.05.2021 12:25
        • Kilka miesięcy temu nauka przeniosła się ze szkół do Internetu, od dłuższego czasu w starszych klasach trwają nieprzerwanie lekcje zdalne. Nie możemy wychodzić ze szkoły, odwiedzać ciekawych miejsc i spotykać się z interesującymi ludźmi, więc zaprosiliśmy takie osoby do naszych domów aby opowiedziały nam o tych miejscach.

• ABSTRACT ART w klasach dwujęzycznych

• 16.11.2020 17:21
        • W ramach cyklu lekcji CLIL, czyli zintegrowanego kształcenia przedmiotowo – językowego opartego na jednoczesnym przekazywaniu treści z dziedziny nauczanych przedmiotów i elementów języka obcego, uczniowie klas 7 dwujęzycznych mieli okazję zapoznać się bliżej ze sztuką abstrakcyjną, jej przedstawicielami oraz niepowtarzalnymi obrazami.