• Polskie łamańce językowe

• 22.11.2023 09:14
        • W listopadzie odbył się konkurs logopedyczny „Polskie łamańce językowe” organizowany przez szkolne logopedki. Wybrane prace można oglądać na tablicy przy szatniach klas młodszych.
          Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy sukcesów w rozwijaniu swoich pasji językowych i plastycznych.

• Sukcesy  w Konkursach Kuratoryjnych
        • Sukcesy w Konkursach Kuratoryjnych

• 12.06.2023 13:14
        • W roku szkolnym 2022/2023 uczeń klasy 8 g Krzysztof K. został laureatem Kuratoryjnego Tematycznego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej oraz Finalistą Kuratoryjnego Konkursu Tematycznego Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej.

• Sukces w konkursie wojewódzkim

• 12.05.2023 10:13
        • Katarzyna M. uczennica klasy 8g została laureatką III miejsca w XVII Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Kulturomaniak 2023 w kategorii śpiew. Kasia zachwyciła jurorow oraz publiczność swoim wykonaniem Michaela Jacksona pt. "Black or white".