• Akcja Żonkile 2021

• 22.04.2021 14:48
        • W tym roku nasza szkoła włączyła się do akcji Żonkile organizowanej przez Muzeum POLIN jako upamiętnienie rocznicy powstania w getcie warszawskim. Z tej okazji 19. kwietnia zostały przeprowadzone zajęcia oparte o materiały edukacyjne przygotowane przez Muzeum.

• 23 lutego Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją

• 22.02.2021 15:13
        • 23 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, depresja jest czwartą najpoważniejszą chorobą na świecie i jedną z głównych przyczyn samobójstw. Celem obchodów jest upowszechnienie wiedzy na temat depresji i innych zaburzeń z nią związanych.

• 09.03.2020 12:31
        • Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.

• Światowy Dzień Powolności

• 25.02.2020 09:20
        • 25 Luty to Światowy Dzień Powolności, więc zamiast stresować się sprawdzianem, który dzisiaj masz, albo biegać po szkole szukając swojej sali na zastępstwo, skuś się na wooolne
          chodzenie po szkole i szukanie memów!