• Memoriał Dawida Przepiórki

• 07.09.2018 10:53
      • Serdecznie zapraszamy, dzieci, młodzież oraz dorosłych do wzięcia udziału w zawodach szachowych, które odbędą się 16.09.2018 w godzinach 9:00 – 15:00.

•

Organizatorem zawodów jest Szkoła im. Ignacego Domeyki ul. L. Staffa 3/5. Opiekunami szkolnymi są: Katarzyna Obidzińska i Małgorzata Warzyńska.

Realizacja i miejsce rozgrywania zawodów:

Szkoła im. Ignacego Domeyki we współpracy z Klubem Szachowym Geniusz, Hala Sportowa

ul. L. Staffa 3/5, Warszawa.

Cel:
        Popularyzacja sportu szachowego wśród dzieci i młodzieży.

Uczestnictwo:
        W zawodach mogą grać zaproszeni goście bez względu na wiek.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Udział w zawodach jest bezpłatny.

System rozgrywek i tempo gry:
        Grupa I Kategoria wiekowa do 8 lat ur. 2010 i młodsi.
        Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund (lub systemem kołowym). Tempo gry P15' (15 minut) dla każdego zawodnika wg przepisów Kodeksu Szachowego.

Grupa II Wszyscy pozostali. Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund (lub systemem kołowym). Tempo gry P30' (30 minut) dla każdego zawodnika wg przepisów Kodeksu Szachowego.

Uczniowie chcący wziąć udział w turnieju zapisują się poprzez formularz zgłoszenia na stronie :

- Turniej dla dzieci urodzonych w 2010 roku oraz młodszych

- Dla wszystkich urodzonych po 2010 r.

Opiekę na turnieju pełnić mogą rodzice. Można również zgłosić chęć wyjazdu z nauczycielem.

W takim przypadku rodzic powinien skontaktować się z opiekunem (np. przez librusa) do dnia 12.09.2018r.

Zbiórka przy szkole o 8:00. Wyjazd komunikacją miejską. Należy spakować legitymację, bilety/kartę, picie, jedzenie, książkę by nie nudziło się między partiami, wypoczętą głowę i dobry humor.

Katarzyna Obidzińska