• Zezia i Giler - Agnieszka Chylińska

• 02.01.2020 13:47
        • Książka, o której wszyscy już mówili od kiedy Autorka ogłosiła, że ją pisze!
          W serwisach plotkarskich huczało... Autobiografia? Książka dla dzieci? A może powieść?
          Teraz jest już jasne: „Zezia i Giler”, to książka dla dzieci, ale także dla rodziców.

• Był sobie pies - W. Bruce Cameron

• 02.01.2020 12:48
        • Oto pełna głębokich uczuć i zdumiewająca opowieść o oddanym psie, który życiową misją czyni wpajanie swoim właścicielom znaczenia miłości i pogody ducha. To powołanie wypełnia na przestrzeni... kilku żyć.

• Noc w Muzeum - Leslie Goldman

• 02.01.2020 11:47
        • Podczas pierwszej nocy spędzonej w nowojorskim Muzeum Historii Naturalnej Larry, nocny strażnik, obserwuje ze zdumieniem, jak wszystkie eksponaty budzą się do życia. Opowiada synowi o tych zadziwiających rzeczach.