• Występ Wielkanocny w Domu Opieki

• 28.03.2024 14:42
        • 27 marca 2024 roku (środa) klasa 2e, pod opieką wychowawcy Pani Anny Wielechowskiej oraz Pani Magdaleny Panek, Katarzyny Dziadek i Ewy Osowskiej udała się do Domu Opieki przy ulicy Mehoffera w celu zaprezentowania przedstawienia wielkanocnego pt. „Jak kurczaczki i króliczki rozrabiały w koszyczku”. Dzieci miały na sobie prześliczne stroje świąteczne, nie zabrakło też króliczków, kurczaczków i pisanek zdobiących ubiór.
        • Konkurs plastyczno – techniczny pt. „Pisanka z jaja dinozaura”

• 27.03.2024 15:27
        • W marcu zorganizowany został konkurs plastyczno – techniczny, pt. „Pisanka z jaja dinozaura”. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wykonanych prac konkursowych. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i oryginalnością. Wszystkie prace można podziwiać na wystawie w holu przy wejściu do szkoły oraz na naszej stronie internetowej.

• Walentynkowe zajęcia w świetlicy 119

• 16.02.2024 10:21
        • 14 lutego w świetlicy 119 odbyły się zajęcia otwarte dla nauczycieli. Tego dnia dzieci miały możliwość uczestniczenia w grach i zabawach o tematyce walentynkowejDzieci rozwiązały wielkoformatową, walentynkową krzyżówkę z hasłem „W życiu najważniejsza jest miłość”. Wzięły udział w różnych zabawach m.in.: łączenie serc, kapelusz z zagadkami, układanie serc z kolegów i koleżanek, wróżba „Poznaj imię dziewczyny/chłopaka”.

• Tłusty czwartek w świetlicy 119

• 13.02.2024 09:36
        • Uczniowie ze świetlicy nr 119 podczas zajęć kulinarnych przygotowywali ciasto na oponki i mini pączki. Samodzielne wyrabianie ciasta sprawiło dzieciom dużo frajdy i satysfakcji. Wzmocniło też wiarę we własne możliwości.
          Z przygotowanego ciasta powstały przepyszne łakocie, które później zgodnie z tradycją, mali kucharze pałaszowali ze smakiem.